Warszawska Syrenka- mamy podium!

Warszawska Syrenka to konkurs z wieloletnią tradycją, który pobudza aktywność twórczą, odkrywa młode talenty recytatorskie i przyczynia się do rozwoju czytelnictwa i popularyzacji literatury.
Konkurs prowadzony był metodą wielostopniowych eliminacji: na poziomie klasy, szkoły, dzielnicy a sam finał zrzeszał uczestników z całego Mazowsza.
Eliminacje szkolne z jury w składzie: Małgorzata Tkaczuk-Garbacz, Nina Ciarka oraz Jakub Barej - wyłoniły 7 osób do etapu dzielnicowego: Marysia U.(1B), Rozalia P.(1C), Natalia K.(2C), Leopold D.(2F), Jaśmina N.(2G), Pola W.(3A), Apolonia T.(3C).
Eliminacje dzielnicowe wyłoniły do finału 2 uczniów z naszej szkoły:
Rozalię Polkowską z klasy 1C oraz Leopolda Dejnka z klasy 2F, który ostatecznie zajął 3 miejsce na 190 uczestników Finału wyłonionych z Mazowieckich Eliminacji!
Wielkie gratulacje i zachęcamy do zgłoszeń w przyszłym roku!
Link do oficjalnych wyników poniżej:
Data dodania: 2024-04-24 09:32:44
Data edycji: 2024-04-24 09:37:32