Uwaga !!!! zamiana adresu mailowego od dnia 01.09.2022r. prawidłowy adres mailowy to sp396@eduwarszawa.pl

Czcionka:

Kontrast:

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej!

„A po co nam ta biblioteka?” - zapytacie. Biblioteka to miejsce, gdzie oprócz czytania świetnych książek można odrobić lekcje, poszydełkować z Panią Anią, zagrać w gry planszowe takie jaki Dixit, Dobble czy Cortex, a także skorzystać ze stanowisk komputerowych.

Nasz księgozbiór liczy obecnie prawie 2000 książek! W jego skład wchodzą bajki, baśnie, komiksy, literatura dla dzieci, powieści przygodowe i obyczajowe, ale także fantastyka i literatura młodzieżowa. W czytelni można skorzystać z księgozbioru podręcznego (należą do niego: słowniki, encyklopedie oraz atlasy). W bibliotece czeka na Was Pani Ania Majdura, która bez maseczki wygląda o tak:

Pomóż nam rozwijać szkolny księgozbiór!

Czytałeś/łaś ostatnio świetną książkę i chcesz, żeby znalazła się w bibliotece? Napisz jej tytuł i autora lub podaj link do niej w mailu na adres biblioteka@sp396.edu.pl
Pani Ania doda ją do listy książkowych zakupów!

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 8:00-15:45

Zapraszamy na profil na instagramie biblioteka_pod_jednorozcem

Do zobaczenia :)

Data dodania: 2022-01-12 10:06:57