Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej!

„A po co nam ta biblioteka?” - zapytacie. Biblioteka to miejsce, gdzie oprócz czytania świetnych książek można odrobić lekcje, poszydełkować z Panią Anią, zagrać w gry planszowe takie jaki Dixit, Dobble czy Cortex.

Nasz księgozbiór liczy obecnie ponad 7000 książek! W jego skład wchodzą bajki, baśnie, komiksy, literatura dla dzieci, powieści przygodowe i obyczajowe, ale także fantastyka i literatura młodzieżowa. Zapraszamy również nauczycieli po literaturę z zakresu pedagogiki, psychologii oraz beletrystykę. W czytelni można skorzystać z księgozbioru podręcznego (należą do niego: słowniki, encyklopedie oraz atlasy). W wypożyczalni w wyborze książek pomoże Wam Pani Beata Zaborowska, a w  czytelni czeka na Was Pani Ania Majdura, która bez maseczki wygląda o tak:

Pomóż nam rozwijać szkolny księgozbiór!

Czytałeś/łaś ostatnio świetną książkę i chcesz, żeby znalazła się w bibliotece? Napisz jej tytuł i autora lub podaj link do niej w mailu na adres biblioteka@sp396.edu.pl
Pani Ania doda ją do listy książkowych zakupów!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek 8:30 - 14:30

Poniedziałek, środa, piątek 10:30 -16:30
Wtorek, czwartek 11:30 - 16:30

Zapraszamy na profil na instagramie

biblioteka_pod_jednorozcem

Do zobaczenia :)