Samorząd Uczniowski SP 396

Michał Jedynak
 Piotr Stadryniak
 Fryderyk Piwko

Rzecznik Praw Uczniowskich- Pani Lilia Dziubek.

Opiekunami samorządu są:  Pani Anna Rydz,Pani Urszula Odwaga

Wybory Rzecznika Praw Ucznia
Z ogromną radością informujemy, że 08.02.2024r. na drodze demokratycznych, szkolnych wyborów, przedstawiciele Samorządu Szkolnego wybrali Rzecznika Praw Ucznia.
Proces wyłonienia Rzecznika rozpoczął się jeszcze przed feriami - wówczas wyłoniono Kandydatów - nauczycieli zgłoszonych przez uczniów wszystkich klas. Wśród wybranych przez zespoły klasowe nauczycieli znaleźli się:
Pan Dawid Biela, Pani Lilia Dziubek, Pani Barbara Psuja, Pani Beata Pustuła, Pani Agnieszka Walbórg, Pani Katarzyna Zarzycka, Pani Urszula Odwaga, Pani Ewa Obojska, Pani Anna Rydz.
Trzy ostatnie z wymienionych powyżej osób to opiekunki Samorządu Uczniowskiego, które z racji piastowanej funkcji nie brały udziału w dalszym etapie wyborów.

W ramach drugiego etapu wyborów odbyło się głosowanie, w którym wzięło udział czternaścioro uczniów. Największą liczbę głosów otrzymała Pani Lilia Dziubek.
Bardzo serdecznie dziękujemy Uczniom działającym na rzecz społeczności szkolnej i gratulujemy Pani Lilii Dziubek - Zwyciężczyni Plebiscytu na Rzecznika Praw Ucznia.

Z wyborów na Rzecznika Praw Ucznia sporządzony został protokół, który zostanie dołączony do dokumentacji szkoły.
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego
Data dodania: 2023-01-30 16:01:09