Tymianki dziękują! - Szkoła Podstawowa nr 396 w Warszawie

Tymianki dziękują!

W ostatnią sobotę, podarunki zebrane w naszej szkole, zostały przewiezione do szkoły w Tymiankach Buciach.
Serdecznie i ciepło przywitała nas i odebrała zgromadzone rzeczy sama pani Dyrektor - Małgorzata Sikorska.

Zawieżlismy kilka ryz papieru xero, koÅ‚o 30-tu książek dla dzieci w różnym wieku, artykuÅ‚y papiernicze (bloki rysunkowe, kredki, kleje, krepiny, etc.), piórniki z wyposażeniem, gry planszowe i puzzle.

Na miejÅ›cu obejrzelismy szkoÅ‚Ä™, rozmawialiÅ›my o sukcesach uczniów z Tymianek, a także trudach pracy w maÅ‚ej wiejskiej szkole.

W ramach podziekowania otrzymaliÅ›my piÄ™knÄ…, rÄ™cznie robione kartkÄ™ z życzeniami i Å›wiÄ…tecznÄ… dekoracjÄ™, których urok przekazujemy wszystkim darczyÅ„com za pomocÄ… zdjęć.

Mamy nadziejÄ™, że to dla nas poczÄ…tek, a dla Å»oliborza kontynuacja piÄ™knej i ponad dwudziestoletniej wspóÅ‚pracy, która bÄ™dzie kontynuowana, również poprzez wycieczki szkolne do Tymianek, do których nasi uczniowie sÄ… serdecznie zapraszani.

Data dodania: 2023-03-27 07:39:29
Data edycji: 2023-03-27 07:42:06