Czcionka:

Kontrast:

Tymianki dziękują!

W ostatnią sobotę, podarunki zebrane w naszej szkole, zostały przewiezione do szkoły w Tymiankach Buciach.
Serdecznie i ciepło przywitała nas i odebrała zgromadzone rzeczy sama pani Dyrektor - Małgorzata Sikorska.

Zawieżlismy kilka ryz papieru xero, koło 30-tu książek dla dzieci w różnym wieku, artykuły papiernicze (bloki rysunkowe, kredki, kleje, krepiny, etc.), piórniki z wyposażeniem, gry planszowe i puzzle.

Na miejścu obejrzelismy szkołę, rozmawialiśmy o sukcesach uczniów z Tymianek, a także trudach pracy w małej wiejskiej szkole.

W ramach podziekowania otrzymaliśmy piękną, ręcznie robione kartkę z życzeniami i świąteczną dekorację, których urok przekazujemy wszystkim darczyńcom za pomocą zdjęć.

Mamy nadzieję, że to dla nas początek, a dla Żoliborza kontynuacja pięknej i ponad dwudziestoletniej współpracy, która będzie kontynuowana, również poprzez wycieczki szkolne do Tymianek, do których nasi uczniowie są serdecznie zapraszani.

Data dodania: 2023-03-27 07:39:29
Data edycji: 2023-03-27 07:42:06