Szlachetna paczka

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczkiWeekend Cudów jest momentem kulminacyjnym dla wszystkich, którzy biorą udział w Szlachetnej Paczce. To właśnie w te 2 dni ma miejsce niezwykłe spotkanie: potrzebujących Rodzin, Darczyńców, którzy chcą nieść bezinteresowną pomoc oraz Wolontariuszy, którzy łączą to wszystko w całość. To właśnie wtedy Rodzina otrzymuje niezbędną, ale też bardzo konkretną pomoc. W dniu przywiezienia paczek pani Sylwia była bardzo, bardzo wdzięczna za otrzymaną pomoc. Kilkakrotnie dziękowała i była zaskoczona rozmiarem pudełek z prezentami. Adaś czekał w progu, przeczuwając, że wydarzy się coś niezwykłego. Jak tylko przyniosłyśmy walec terapeutyczny, od razu do niego wskoczył i zaczął się bawić i turlać. Następnie było ogromne podekscytowanie, Adaś nie wiedział od czego zacząć. Rozpakowywał wszystko z mamą, która nie mogła się nadziwić jak dużo rzeczy dostali. Na przemian skakał z radości, śmiał się w głos i piszczał. Nawet rozpakowywanie starannie przygotowanych paczuszek z jedzeniem, sprawiało mu ogromną frajdę. Jak powiedziałam, że to dzieci, rodzice i szkoła zbierali specjalnie dla nich, pojawiło się ogromne wzruszenie na twarzy pani Sylwii, która nie wiedziała co powiedzieć. Kiedy Adaś wreszcie dokopał się do pięknie zapakowanych dla niego prezentów, ucałował swoją mamę z radości i wdzięczności, i od razu zabrał się za zabawę. Pani Sylwia była ucieszona z ogromnej ilości książek, które dostała. Mówiła, że nie będzie już musiała czytać na telefonie. W pokoju wypełnionym szczelnie paczkami czuć było niezwykłą atmosferę radości oraz miłości. Kiedy się żegnaliśmy, pani Sylwia wręczyła nam własnoręcznie robione bukieciki kwiatów, prosiła też przekazać podziękowania i świąteczne życzenia darczyńcom.Słowo od RodzinyPani Sylwia chciała, żeby przekazać jak bardzo jest wdzięczna za wszystko, co dostała i bardzo dziękuje każdej osobie, która przygotowywała dla nich paczkę. Nie spodziewała się, że dostanie aż tyle, a w szczególności walec terapeutyczny, który był dla nich bardzo ważny. Życzyła także dzieciom, rodzicom i wszystkim w Waszej szkole wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.Słowo od WolontariuszaZ mojej strony chciałbym Państwu i dzieciom bardzo mocno podziękować za tak wielkie zaangażowanie, życzliwość jaką okazaliście pani Sylwii i Adasiowi oraz za Waszą wspaniałą inicjatywę. Przekazanie paczki było dla nas wielką przyjemnością, a widok reakcji Adasia, który zazwyczaj jest bardzo zamkniętym chłopcem, był dla nas, Wolontariuszy pięknym doświadczeniem. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania paczki, a w szczególności dzieciom o wielkich sercach, pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za to, że zmienili czyjś świat na lepsze i przywrócili nadzieję samotnej matce chorego chłopca. Dziękuję! Życzę pogodnych, zdrowych i Wesołych Świąt.---------Szlachetna Paczka w naszej szkole zakończona sukcesem!Zapakowane paczki zostały dostarczone do magazynu, a stamtąd pojechały w weekend cudów do pani Sylwii i Adasia.Dziękujemy za inicjatywę rodzicom z klasy 2b,i wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do skompletowania paczki!

Data dodania: 2023-12-21 17:12:21
Data edycji: 2023-12-21 17:13:21