Szlachetna paczka

Z incjatywy Pani Małgorzaty, mamy uczennicy z klasy 2b
i za zgodą Zespołu Kierującego Szkołą

Podejmujemy się zgromadzenia różnorodnych, potrzebnych środków dla rodziny z gminy Prażmów – pani Sylwii i jej 5-letniego syna Adama.

Akcję prowadzimy do 15 grudnia!

Do współorganizowania Szlachetnej Paczki zapraszamy Wszystkich Państwa – ludzi dobrego serca – Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i sympatyków Szkoły.

Prosimy o zapoznanie się z historią rodziny i jej potrzebami: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/130510/3029

Szczegóły organizacyjne dotyczące kompletowania Paczki znajdą Państwo w wiadomosci prywatnej w załączniku.

Szanowni Państwo,

Liczymy na współpracę, aby organizowana Szlachetna Paczka okazała się realną pomocą dla Pani Sylwii i Adasia.

Zachęcamy do składania datków pieniężnych – kwesta do puszki odbędzie się 6 grudnia, w holu szkoły w godzinach 16:30 – 19:00.

Prosimy o wkładanie artykułów żywnościowych i chemii do kartonów ustawionych w holu szkoły do 15 grudnia (do wyznaczonego kartonu żywność i do wyznaczonego kartonu chemia).

Na wiadomości z deklaracjami przekazania/zakupu konkretnych produktów z zakresu odzieży, wyposażenia mieszkania czy szczególnych upominków pani Małgorzata Dziuban przyjmuje do 7 grudnia, i prosimy, by termin ich dostarczenia do szkoły nie przekroczył 15 grudnia. Zachęcamy do podejmowania się tych zakupów również w spontanicznie zorganizowanych zespołach klasowych, grupach rodzinno-przyjacielskich.

Ostateczne pakowanie kartonów ze wszystkimi rzeczami nastapi 15 grudnia, a przewiezienie ich do magazynu Szlachetnej Paczki w piątek wieczorem 15 grudnia lub w sobotę rano 16 grudnia.

Data dodania: 2023-12-05 08:38:31
Data edycji: 2023-12-05 08:40:42