Szkolny Festiwal Kolorów i Przepisów Kulinarnych 2023

Wiosna jest w nas - pod takim hasłem 21 marca w naszej szkole odbył się wiosenny przegląd kolorów połączony z degustacją przygotowanych przez uczniów zdrowych soków i przekąsek. Uczniowie chętnie przebrali się w ubrania w wylosowanym przez klasę kolorze, a pracownie lekcyjne przybrały odświętny wystrój. Pierwszy dzień wiosny był w naszej szkole wyjątkowo radosny.
Większość uczniów w swoich zespołach klasowych przybliżyła nam tematykę zdrowego stylu życia i zaproponowała swoje przepisy kulinarne jako receptę na dobry dzień. Młodzi kucharze wystąpili przed licznie zgromadzonymi koleżankami i kolegami oraz gronem nauczycieli, którzy też mieli okazję posmakować przyrządzonych przez nich specjałów.
Małe rzeczy wykonywane przez wiele osób mają duże znaczenie i wielką moc, dlatego w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny staraliśmy się też połączyć beztroskie wiosenne świętowanie z obchodami Światowych Dni Lasów. Chętni uczniowie przygotowali ciekawostki o wybranych Parkach Narodowych.
Marzec to czas, gdy możemy być świadkami budzącej się do życia przyrody, a czy może być coś przyjemniejszego od podziwiania pierwszych wiosennych promieni słońca?
Wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy włączyli się do wspólnej wiosennej zabawy dziękujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

Data dodania: 2023-03-24 07:51:59
Data edycji: 2023-03-24 14:30:54