Relacje, które łączą w 7a

Dnia 04.04.2023r. w klasie 7a odbyły się warsztaty pt. "Relacje, które łączą" poprowadzone przez nauczycielkę współorganizującą proces kształcenia.
Celem warsztatów było kształtowanie postaw moralnych, uświadomienie uczniom, że istnieją wartości, którymi ludzie kierują się w życiu. Ponadto, uwrażliwienie na wartości uniwersalne, stanowiące podstawę do dokonywania wyborów w życiu jak również doskonalenie inwencji twórczej.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach, prowadzili ciekawe dyskusje, podawali wartościowe przykłady. Był to czas na przemyślenia i refleksje.  Wspólnie doszliśmy do wniosku, że trudno jest wdrożyć w życie wszystkie wartości o których rozmawialiśmy. Natomiast zdaliśmy sobie sprawę, że możemy każdego dnia dążyć do wzbogacenia naszego życia o cenne wartości poprzez drobne gesty, małe uczynki, a w szczególności postawy szacunku wobec każdego człowieka.

Data dodania: 2023-04-12 07:35:45
Data edycji: 2023-04-12 07:37:41