Pierwszy Żoliborski Konkurs Recytatorski im. Joanny Kulmowej - Szkoła Podstawowa nr 396 w Warszawie

Pierwszy Żoliborski Konkurs Recytatorski im. Joanny Kulmowej

29 i 30 maja nasi uczniowie wzięli udział w Pierwszym Żoliborskim Konkursie Recytatorskim im. Joanny Kulmowej pod patronatem burmistrza dzielnicy Żoliborz, zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy oraz Społeczny Dom Kultury Warszawa Żoliborz.
WystÄ™py uczestników oceniaÅ‚o siedmioosobowe jury z przewodniczÄ…cym Wojciechem Wysockim na czele. Aleksander Ciszewski (uczeÅ„ klasy 3b), Leopold Dejnek (uczeÅ„ klasy 1f) oraz Aleksandra CioÅ‚ko i Apolonia Czajka (uczennice klasy 4b) przez niemal póÅ‚tora miesiÄ…ca, przygotowywali siÄ™ do wystÄ™pu w naszej bibliotece szkolnej.
RozstrzygniÄ™cie konkursu nastÄ…pi 17 czerwca podczas uroczystego koncertu laureatów. Czekamy z niecierpliwoÅ›ciÄ…, ale już teraz gratulujemy uczniom Å›miaÅ‚oÅ›ci, wytrwaÅ‚oÅ›ci i przepiÄ™knego wystÄ™pu.

Mamy wyniki!
Z przyjemnoÅ›ciÄ… przedstawiamy laureatów:

Kategoria uczniów klas 1-3:
Leopold Dejnek klasa 1f
o I miejsce
o Wyróżnienie specjalne WiesÅ‚awa WiÅ›niewskiego - Ducha Puszczy JodÅ‚owej
o Wyróżnienie specjalne MaÅ‚gorzaty Kocot - Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Å»oliborz m.st. Warszawy

Kategoria uczniów klas 4-6:
Apolonia Czajka klasa 4b
o III miejsce
Aleksandra Ciołko
o Wyróżnienie
Jeszcze raz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Data dodania: 2023-06-05 17:23:39
Data edycji: 2023-06-19 09:55:28