Odliczanie do Świąt z angielskimi zadaniami.

Pani Paulina stworzyła autorski kalendarz adwentowy online z zadaniami w języku angielskim. Zadania są na tyle zróżnicowane, że korzystają z nich zarówno uczniowie 1, 2 jak i 3 klasy :)
Zadania dostępne w kalendarzu są utrzymane w tematyce około CHRISTMAS, a w zadaniach pojawiają się m.in:- zadania na słownictwo- zadania na słuchanie ze zrozumieniem- zadania z treściami kulturowymi- zadania na czytanie ze zrozumieniem- gry edukacyjne o tematyce Christmas- filmy edukacyjne o tematyce Christmas
Każdego grudniowego dnia uczniowie klikają odpowiedni numerek i pojawia się dokładnie opisane zadanie do wykonania.
Uczniowie zapisują odpowiedzi na specjalnej karcie odpowiedzi, którą po przerwie świątecznej oddadzą pani Paulinie.
Dzieci codziennie dzielą się swoimi spostrzeżeniami, do tej pory podobało im się świąteczne ćwiczenie tabliczki mnożenia, dekorowanie wirtualnej choinki i ubieranie Mikołaja w nietypowy sposób.Dzięki uprzejmości kilkorga Rodziców udało się podejrzeć dzieci podczas pracy z kalendarzem.
Data dodania: 2023-12-20 16:38:35
Data edycji: 2023-12-20 16:39:18