Lato w mieście - aktualności

Szanowni Państwo, przedstawiam grafik zajęć akcji Lato w Mieście na II turnusie, grafik może ulegać modyfikacjom. Plan ostatniego turnusu zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. Przydział do grup będzie znany w poniedziałek, ze względu na dużą rotację uczestników, przydział dzieci kontynuującyh uczestnictwo w akcji może ulec zmianie. 21-PN, grupy 1,2,3,4,5: warsztaty robotyczne i warsztaty z Policją - w szkole. 22-WT: grupy 1, 2: warsztaty Straży Miejskiej - w szkole; grupy 3, 4, 5: Warsztaty wielokulturowe - wyjście. 23-Śr, grupy 1, 2, 3: ZOO - wyjście; grupy 4, 5: Basen - wyjście, potrzebny ekwipunek basenowy. 24-CZW, grupy 1, 2: Basen - wyjście, potrzebny ekwipunek na basen grupy 3, 4, 5: warsztaty profilaktyczne Sanepidu - w szkole. 18-PT, grupy 1, 2, 3:Łyżwy bez lodu - wyjście, potrzebny ekwipunek na łyżwy; można je równiez wypożyczyć na miejscu. grupy 4, 5: "Para buch, koła w ruch" - wyjscie do Muzeum warszawskiej Pragi. Jednocześnie przypominam, że posiłki w naszej szkole to obiad i podwieczorek. Codzienne - OBOWIAZKOWE - wyposażenie uczestnika akcji to: -legitymacja szkolna -karta młodego warszawiaka -bidon/butelka z wodą -śniadaniówka -buty na zmianę -czapka przeciwsłoneczna Ze względu na wyjścia na wycieczki uczestnik powinien być przyprowadzony do szkoły do godziny 8:30! Wszelkie inne informacje będą wywieszone na tablicy w holu szkoły - zapraszam do zapoznania się.

Katarzyna Szuflet

Data dodania: 2023-08-10 11:24:21