Lato w mieście - aktualności

Szanowni Państwo, przedstawiam grafik zajęć akcji Lato w Mieście na I turnusie, grafik może ulegać modyfikacjom. Kolejne turnusy będą publikowane w tygodniu poprzedzajacym rozpoczęcie kolejnego turnusu. Przydział do grup będzie znany w poniedziałek. 14-PN, grupy 1,2,3,4,5: spacer po Żoliborzu, można wziąć max. 20zł na lody lub pączka 15-WT: święto, dzień wolny od pracy 16-Śr, grupy 1, 2, 3: zajęcia artystyczne w szkole grupy 4, 5: Miasteczko RD Straży Miejskiej - wyjście 17-CZW, grupy 1, 2, 5: warsztaty przyrodnicze - wyjście grupy 3, 4: Basen - wyjście, potrzebny ekwipunek na basen 18-PT, grupy 1, 2, 3: warsztaty wielokulturowe - wyjście grupy 4, 5: Łyżwy bez lodu - wyjście, potrzebny ekwipunek jak na normalne łyżwy lub pieniądze (drobne monety) na wypożyczenie sprzętu Jednocześnie przypominam, że posiłki w naszej szkole to obiad i podwieczorek. Codzienne - OBOWIAZKOWE - wyposażenie uczestnika akcji to: -legitymacja szkolna -karta młodego warszawiaka -bidon/butelka z wodą -śniadaniówka -buty na zmianę Ze względu na wyjścia na wycieczki uczestnik powinien być przyprowadzony do szkoły do godziny 8:30! Wszelkie inne informacje będą wywieszone na tablicy w holu szkoły - zapraszam do zapoznania się.

Katarzyna Szuflet

Data dodania: 2023-08-10 11:18:51