KLASA 2A - „WSZYSCY JESTEŚMY NAUCZYCIELAMI”

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w piątek 13.10 w klasie 2a zorganizowaliśmy akcję pt. „Wszyscy jesteśmy nauczycielami”. Tego dnia to uczniowie prowadzili zajęcia. Najpierw Antek zaprosił koleżanki i kolegów do rozwiązywania działań matematycznych. Ada, Natalka i Aleks wprowadzili nas w tajniki gry w szachy oraz pokazali emocjonującą rozgrywkę. Ala przygotowała dla wszystkich zajęcia plastyczne, podczas których dzieci kolorowały plasteliną wybrane postacie. Na koniec Maciek, Staś, Adam i Jaś poprowadzili trening piłki nożnej, a Jera zaprosiła nas na trening gimnastyki artystycznej wraz z pokazem. Dowiedzieliśmy się, że każdy z nas może być nauczycielem i podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Data dodania: 2023-10-16 08:01:33
Data edycji: 2023-10-16 08:02:27