30-ta akcja Sprzątania Świata

Poniżej prezentujemy kilka informacji z akcji Sprzątania Świata przez naszym uczniów i uczennic wraz z rodzicami i znajomymi:

W sobotę 16 września pojechałyśmy z Laurą z Warszawy na wiejską działkę do dziadków, do miejscowości Ceniawy w gminie Będków. Pola po żniwach czyste i puste, ale w lesie znalazłyśmy niemiłą niespodziankę, nielegalnie wysypane sterty śmieci. Udało nam się oczyścić tylko malutki kawałeczek tego pięknego lasu. Planuję przesłać informacje o tym smutnym znalezisku do siedziby gminy, mam nadzieję, że zapewnią odpowiednie służby i sprzęt, aby pozbyć się wysypiska i zadbać o najbliższy dla wsi las.Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy szkole 396 za inspiracje!Laura B. z Mamą Urszulą---Rozalia Polkowska z klasy 1c - okolice ulicy Dygata w Warszawie.---Przesyłam zdjęcia z wczorajszej akcji sprzątania, której wynikiem było zebranie w lesie pod Warszawą ponad 100 nielegalnie składowanych opon i około 50-ciu worków śmieci. W akcji brali udział Max Nastaj z kl. 3A,  Benedikt Nastaj z zerówki, rodzice i przyjaciele z rodzinami z różnych części stolicy (łącznie około 30osób).---Zdjęcia pokazują między klasowe (Gucio 1 3 i Kuba 1d) współpracę w wykonaniu zadnia.Sobotnia akcja zapewniła lepszy wygląd okolic WIMLu.---Dzień dobry,Przesyłamy fotkę z Lasu Młocińskiego. Julek Nowak z klasy 3a razem z bratem z dużym entuzjazmem zbierali śmieci.Pozdrawiamy serdecznieMama i Tata Julka---Dzień dobryMarcelina Urbańska 1c sprząta świat :)---Ignacy Celejewski 4c i Helena Celejewska 1d - akcja sprzątanie świata, lasek w Pieńkach Słubickich pod Warszawą.---Wiktoria Chlebny i Zuzia Chrzanowska z klasy 1D zbierały śmieci w ptasim zakątku, który znajduje się na Żoliborzu Artystycznym.Jest to miejsce wylęgu wielu gatunków ptaków chronionych.---Przesyłam fotki z rodzinnego sprzątania :)Antek Przybysz z klasy 1E.---Dzień Dobryprzesyłam zdjęcia trójki dzieci z klasy 3A - Pola, Piotrek B. i Piotrek L. -> 3xP którzy dnia 16.07 wraz z rodzicami i młodszym rodzeństwem sprzątali ścieżkę spacerową biegnącą wzdłuż torów kolejowych równoległych do ul. Rydygiera.---Rodzinne sprzątanie, Patrycja i Kacper w Kampinosie.---Z okazji akcji sprzątania świata wzięliśmy worek, rękawiczki i wyruszyliśmy w na skrzyżowanie łączące ulice Powązkowską, Maczka oraz aleję Armii Krajowej. Ledwo wyszliśmy z autobusu, już znaleźliśmy pierwsze śmieci. Nasza trasa prowadziła ulicą Waldorffa, a następnie przez mały lasek wprost do Fortu Bema. Było miło :)---Dzień dobry,poniżej załączam zdjęcia z wrześniowego sprzątania naszego ukochanego Kampinoskiego Parku Narodowego.Pozdrawiamy serdecznie,Rodzice Hani z 3c---Dzień dobry,przesyłam zdjęcia Heleny Dziubeckiej z kl. 3C podczas akcji sprzątanie świata. Helena podczas spaceru po najbliższej okolicy domu zebrała pełen worek śmieci, głównie butelki szklane i plastikowe oraz puszki.

Data dodania: 2023-09-19 20:59:38
Data edycji: 2023-09-19 21:08:27