Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godziny dostępności nauczycieli

Terminy godzin konsultacyjnych w roku szkolnym 2022/2023 .

Nauczyciele przyjmują rodziców/opiekunów prawnych/uczniów  po uprzednim zapisaniu się na dużur. 

 

Nazwisko i imię nauczyciela 

Dzień, godzina 

Andruszkiewicz – Glińska Paulina 

czwartek  11.35-12.35 

Barej Jakub 

poniedziałek  11.35 – 12.05 

wtorek 12.30 – 13.00 

Biela Dawid 

wtorek  12.30 – 13.30 

Boniec Ewa 

poniedziałek 7:30-8:00 

Budzińska Paulina 

środa  16.30 – 17.30 

Bujalska Emilia 

wtorek  11.45 – 12.45 

Burzyński Michał  

piątek  12.30 – 13.00 

Czajkowska Paulina  

poniedziałek  7.25 – 7.55  

wtorek  7.25 – 7.55 

Fabiszewska Anna 

wtorek  11.35 – 12.10 

środa  11.35 - -12.00 

Graczyk Aneta 

wtorek 16.00 – 17.00 

Harasimowicz Anna 

czwartek  11.35 - 12.35 

Jastrząb Ewa 

piątek  13.40 – 14.40 

Józefowicz Ewa 

piątek 11.35 – 12.25 

Junik Monika 

piątek 11.35 – 12.25 

Kantyka Katarzyna 

piątek 10.40 – 11.40 

Korol Marzena 

środa 12.30 – 13.30 

Kosińska Marta 

poniedziałek 11.45 – 12.45 

Kowalczyk Joanna 

piątek 11.30 – 12.30 

Kowalewska Magdalena 

wtorek 7.25 – 7.55 

piątek 7.25 – 7.55 

Krycia Katarzyna 

poniedziałek 12.00 – 12.30 

środa 12.00 – 12.30 

Kukla Joanna 

czwartek 14.45 – 15.45 

Majdura Anna 

wtorek  9.00-10.00 

Mikiciuk Małgorzata 

środa 11.35 – 12.35 

czwartek 11.35 – 12.35 

Nawrot Ewa 

poniedziałek 14.40 – 15.25 

Niedziałek Jarosław 

czwartek 7.00 - 8.00 

Nowak Ewa 

wtorek 16.00 – 17.00 

Nowak Grzegorz 

środa 16.30 - 17.30 

Obojska Ewa 

czwartek 7.00 – 8.00 

Obrębski Krzysztof 

czwartek 7.00 – 8.00 

Odwaga Urszula 

wtorek 12.30 - 13.30 

Oleksiak – Pawiłojć Elżbieta 

poniedziałek 17.45-18.45 

Poduch Diana 

poniedziałek 11.30 – 12.30 lub 

12.30 – 13.30  

Pryczka Sylwia 

środa 14:40-15:40 

Psuja Barbara 

poniedziałek 13.55 – 14.55 

Pustuła Beata 

poniedziałek 13.40 – 14.40 

Pyszczak Marta 

piątek  9.00 - 9.30 

Rydz Anna 

czwartek 12.50 – 13.50 

Serafin Alina 

poniedziałek 11.30 – 12.30 lub 

12.30 – 13.30 

Skowrońska Maria 

czwartek 7.20 – 7.50 

piątek 14.30 – 15.00 

Sobieszuk Joanna 

wtorek 11.30 – 12.30 

Szuflet Katarzyna 

poniedziałek 7.30 – 8.00 

środa 7.30 – 8.00 

Tkaczuk – Garbacz Małgorzata 

piątek 11.45 – 12.45 

Walbórg Agnieszka 

wtorek 7.30 – 8.00 

czwartek 7.30 – 8.00 

Woźniak Jolanta/ Siostra Alma 

wtorek 7.30 – 8.00 

środa 7.30 – 8.00 

Zaborowska Beata 

poniedziałek 11.00 – 12.00 

Zarzycka Katarzyna 

środa 11.45 – 12.45 

Zielińska Monika 

czwartek 11.35 – 12.35 

Zych Monika 

poniedziałek 7.30 – 8.00 

środa 7.30 – 8.00 

Żurawska Renata 

wtorek 7.30 – 8.00 

czwartek 7.30 – 8.00 

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2023-01-12 09:24:08
Data edycji: 2023-01-12 09:31:22
Ilość wyświetleń: 204

"Odważ się być mądrym”

Horacy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej