Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

Terminy godzin konsultacyjnych w roku szkolnym 2023/2024 .

Nauczyciele przyjmują rodziców/opiekunów prawnych/uczniów  po uprzednim zapisaniu się na dużur przez dziennik elektroniczny librus. 

 

 

  DZIEŃ  GODZINA
Andruszkiewicz – Glińska Paulina poniedziałek 10.50-11.50
Barej Jakub poniedziałek, środa  7.25-7.55
Biela Dawid czwartek 13.00-14.00
Bieś Aleksandra czwartek 13.00-14.00
Bliszczak Agata wtorek 10.50-11.50
Boniec Ewa wtorek 7.30-8.00
Budzińska Paulina  wtorek  8:30-9:30
Bujalska Emilia wtorek 12.00-13.00
Burzyński Michał  poniedziałek, piątek                                    8.30-9.00, 13.00-13.30
Ciarka Nina środa 10.50-11.50
Czajkowska Paulina  poniedziałek 15.45-16.45
Fabiszewska Anna poniedziałek, czwartek 12.40-13.10
Gogołowicz Karolina czwartek 11.30-12.30 lub 12.30-13.30
Gołębiewska Barbara środa 10.30-11.30
Graczyk Aneta środa 16.00-17.00
Grzmiączka Anna poniedziałek 16.00-17.00
Harasimowicz Anna poniedziałek, środa  12.40-13.10, 12.30-13.00
Hołub Anna poniedziałek, piątek                                    12:15-13.00, 10.45-11.00
Jastrząb Ewa poniedziałek 7:50 -8:50.
Jastrzębska Maria czwartek 13.45-14.45
Józefowicz Ewa

środa

wtorek 

11.35-12.05

12:40-13:10

Junik Monika czwartek 12.45-13.45
Kamińska Joanna czwartek  14:45-15:45.
Karczmarz Agnieszka środa  09:55-10:40
Kołaczyńska Emilia czwartek, piątek 7.30-8.00, 16.00-16.30
Kondracka Karolina czwartek 7.00-8.00
Kopańska Mariola czwartek 7.55-8.55
Korol Marzena poniedziałek 11.20-12.20
Kosińska Marta piątek 9.50-10.50
Koślacz Anna piątek 12.00-13.00
Kowalczyk Joanna wtorek 10.35-11.35
Kozyra Lidia    
Krasicka Izabella czwartek 11.40-12.40
Krycia Katarzyna wtorek 9.50-10.50
Księżopolska Aleksandra Wtorek  10:30-11:30
Kukla Joanna wtorek 16.00-17.00
Kurkiewicz Katarzyna wtorek 13.50-14.50
Laskus Agnieszka czwartek 15.45-16.45
Lasek Jagoda piątek 12.00-13.00
Majdura Anna piątek 9.30-10.30
Mierzwa Iwona środa 7.25-7.55
Mikiciuk Małgorzata poniedziałek, czwartek 12.40-13.10
Niedziałek Jarosław poniedziałek 7.50-8.50
Nowak Ewa czwartek 16.00-17.00
Nowakowska Joanna piątek 7.45-8.45
Obojska Ewa wtorek 8.45-9.45
Obrębski Krzysztof czwartek ( co 2 tygodnie) 7.30-8.00
Odwaga Urszula piątek 12.30-13.30
Okuniewska Monika poniedziałek 7.00-8.00
Oleksiak Elżbieta czwartek 12.30-13.30
Poduch Diana czwartek 7.00-8.00 lub 11.30-12.30
Pryczka Sylwia środa 13.40-14.10
Psuja Barbara poniedziałek, środa  14.45-15.45, 14.00-15.00
Pustuła Beata czwartek 12.40-13.40
Rydz Anna środa 14.05-15.05
Skowrońska Maria środa 7.00 - 8.00
Sobieszuk Joanna piątek 10.35-11.35
Suchocka Sylwia czwartek 11.35-12.35
Szuflet Katarzyna czwartek, piątek 7.30-8.00, 11.35-12.05
Tkaczuk – Garbacz Małgorzata wtorek 11.55-12.55
Trzcianowska Anna czwartek 10.35-11.35
Turczyńska Joanna wtorek 9.45-10.45
Typiak Justyna poniedziałek 12.40-13.40
Wagner-Suchoszek Alicja środa 14.00-15.00
Walbórg Agnieszka piątek 7.00-8.00
Wernicka Ewa czwartek 13.00-14.00
Zaborowska Beata poniedziałek, czwartek 8.00-8.30
Zarzycka Katarzyna

poniedziałek 

wtorek 

13.45-14.15
Zych Monika czwartek 14.50-15.50
Żuchowska Katarzyna czwartek 9.40-10.40
Data dodania: 2023-01-12 09:24:08
Data edycji: 2024-02-13 12:07:36
Ilość wyświetleń: 2052

"Odważ się być mądrym”

Horacy
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej